آرایش صورت

آرایش صورت

نحوه اعمال آرایش صورت

 

 

صورت خود را آماده می کنید

۱

. هنگام استفاده از آرایش ، لازم است از یک پالت تمیز شروع کنید. هر آرایشی را که احتمالاً در آن خوابیده اید ، حذف کنید و آرایش را از اوایل روز بشویید. اگر سعی می کنید آرایش بیشتری را بر بالای آرایش های قدیمی بکشید (از جمله لمس کردن آن) ، ظاهر نهایی شما خسته کننده تر و غیر طبیعی تر از آرایش های صورت تازه به نظر می رسد. شما همچنین برای جلوگیری از گرفتگی و تحریک پوست ، باید هرگونه مواد آرایشی را پاک کنید. برای خلاص شدن از شر همه مانده های آرایش می توانید از یک پاک کننده آرایشی خوب یا یک روغن کودک خفیف استفاده کنید.

 

به خاطر داشته باشید که همیشه باید در انتهای روز آرایش خود را حذف کنید ؛ خوابیدن با آرایش شما می تواند منافذ شما را مسدود کرده و باعث ایجاد لکه ها و چین و چروک شود.

 

۲

 

صورت خود را بشویید ، سپس با مرطوب کننده دنبال کنید. به همین دلیل که آرایش قدیمی خود را پاک می کنید ، باید صورت خود را نیز بشویید. برای تمیز کردن صورت خود از یک پاک کننده ملایم صورت استفاده کنید ، حدود یک دقیقه ماساژ را صرف کنید تا قبل از شستشو با آب خنک تمام باکتری ها و سلول های مرده پوست در منافذ خود را از بین ببرید. با استفاده از مرطوب کننده صورت بدون در نظر گرفتن نوع پوست خود را تمام کنید.

 

۳

 

هدف از آغازگر صورت تقویت ظاهر آرایش و افزایش طول عمر است. می توانید آغازگر را با انگشتان خود بمالید ، تمام صورت خود را با مقدار کمی بپوشانید. آغازگر همچنین به ماندگاری آرایش شما در تمام روز کمک خواهد کرد. اگر می خواهید عرق کنید ، دویدید ، یا کاری انجام دهید که باعث شود آرایش شما از بین برود یا لکه دار شود ، آغازگر برای شما یک ضرورت است.

 

۴

 

روتختی روی پایه بگذارید . انواع مختلفی از پایه وجود دارد . اما آنها به طور کلی به همین روش اعمال می شوند. بنیادهای مایع ، خامه و پودر همگی برای ایجاد یک چهره یکنواخت تر عمل می کنند و در ایجاد یک پایه برای آرایش دیگر شما تلاش می کنند. از یک برس یا پایه مخصوص اسفنج زیبایی استفاده کنید تا پایه را به صورت خود وارد کنید ، در صورت لزوم به گردن و گوش های گوش خود آمیزید. به خاطر داشته باشید که پایه و اساس شما باید به همان رنگ پوست طبیعی شما باشد ، نه خیلی تیره تر و سبک تر. این کمک می کند تا پایه و اساس خود را با سینه و گردن خود مطابقت دهید ، بنابراین صورت شما از نظر رنگ دیگر رنگی نسبت به بقیه بدن ندارد. شما هرگز خط خشن از خط فک و گردن خود نمی خواهید. این بسیار غیرطبیعی است و پایان سخت و بی پرده ای به شما می دهد ، این همان چیزی نیست که شما می خواهید. انتخاب رنگی که با پوست شما مطابقت داشته باشد همیشه به شما کمک می کند.

 

می توانید از یک برس مخفی کننده برای اضافه کردن کمی پایه اضافی برای پوشاندن لکه های سرسخت استفاده کنید.

 

پایه مایع را می توان با نوک انگشتان استفاده کرد ، اگرچه این احتمال وجود باکتری ها را به پوست شما وارد می کند و باعث شکستگی های بعدی می شود.

 

۵

 

کانسیلر خود را اعمال کنید . هدف از پنهان كننده ، بیرون كشیدن رنگ پوست ناهموار در اثر لكه ها یا دایره های زیر چشم تیره است. همچنین می توانید از کانسیلر در سایه کمی سبک تر در رنگ پوست خود استفاده کنید تا نقاط تیره یا نقاط بلند صورت خود را روشن تر کنید. از یک برس مخفی کننده یا نوک انگشتان (تمیز) خود استفاده کنید تا کانسیلر را در قسمت زیرین خود به شکل مثلث وارونه ، پایین پل بینی ، چانه ، مرکز پیشانی و بالای لب فوقانی مخلوط کنید. می توانید از سایه ای متناسب با رنگ پوست خود برای پوشاندن هر قسمت از نقاط قرمز یا بیش از هر گونه آکنه یا لکه های تیره استفاده کنید. لبه های کانسیلر خود را به هم بزنید تا یکدست در پایه شما مخلوط شود.

 

۶

 

پایه و پایه خود را تنظیم کنید. این مرحله اختیاری است ، اما اگر به دنبال آرایش طولانی و بدون عارضه آرایش هستید ، باید از پودر تنظیم کننده برای نگه داشتن پایه و پنهان کاری خود استفاده کنید. از یک اسفنج زیبایی مرطوب برای چیدن پودر شل استفاده کرده و به ناحیه زیر چشم فشار دهید ، سپس به آرامی هرگونه اضافی را با برس پاک کنید. از یک برس بزرگ و کرکی برای پوشاندن کل صورت خود در یک پودر تنظیم کننده شفاف یا مطابق استفاده کنید. اگر از فونداسیون مایع استفاده می کنید ، این مرحله به ویژه مفید است ، زیرا این امر به تنظیم پایه و از بین بردن هرگونه درخشش و چسبندگی کمک خواهد کرد

 

۷

 

از یک هایلایت استفاده کنید . با تکمیل پایه و اساس شما ، این احتمال وجود دارد که چهره شما به دلیل رنگ یکنواخت ، در حال حاضر به نظر برسد و کمتر مسطح و مسطح باشد. برای تأمین عمق ، باید توهم برجسته ها و سایه ها را ایجاد کنید. می توانید از کرم استفاده کنید (قبل از اینکه صورت خود را تنظیم کنید) یا از هایلایت پودر برای روشن تر کردن عمیق ترین قسمت های صورت خود استفاده کنید: گوشه های داخلی چشمان شما ، زیر ابروهای شما ، در مرکز کمان cupid شما ، و در تاپس ها و طرفین گونه های گونه های شما. این باعث می شود صورت شما روشن تر و بیدار تر از آنچه در غیر این صورت ظاهر می شود باشد.

 

.

 

می توانید از انگشتان دست خود یا یک برس برجسته کوچک برای اعمال فندک استفاده کنید.

 

۸

 

با کانتورینگ عمق اضافه کنید . نقطه مقابل از برجسته کردن نکات برجسته در چهره شما ، کانتورینگ شامل اضافه کردن پودری است که از سایه های واقعی پوست تان چند سایه تیره تر است (متفاوت از برنز) به مناطقی که می خواهید به حداقل یا دورتر نگاه کنید. به طور معمول ، باید زیر شکم خود را در شکاف های گونه های خود ، در طرفین بینی و زیر خط فک خود بکشید.] همچنین می توانید با استفاده از کانتور در نزدیکی خط موی خود ، یک پیشانی بزرگ کوچکتر به نظر برسید. این باعث می شود صورت شما نازک تر و از نظر ظاهری طولانی تر به نظر برسد و سایه هایی را که به طور طبیعی بدون پایه ایجاد می شود ، فراهم کند. بعد از اینکه صورت خود را کانتور کردید ، می توانید با برنززر وارد شوید تا به چهره خود رنگ اضافه کنید. از برس برنز بزرگی استفاده کرده و برنز را دقیقاً در جایی که محصور کرده اید ، پاک کنید.

 

۹

 

کمی سرخ کنید . مرحله آخر در آماده سازی صورت شما اضافه کردن سرخ شدن به گونه های شما است. گونه های همه رنگ کمی دارند اما این رنگ برای هر فرد متفاوت است. سرخ خود را با یک برس بزرگ روی سیب های گونه های خود بمالید (قسمت گردی که هنگام لبخند شکل می گیرد). با سرخ شدن خود خیلی سنگین نشوید ، فقط کافی است رنگ آن را که به طور طبیعی شکل می گیرد ، اضافه کنید.

 

۱۰

 

ابروهای خود را پر کنید . این مرحله بسته به کامل بودن ابروهای شما اختیاری است اما به طور کلی برای افرادی که ابروهای نازک یا پراکنده دارند توصیه می شود. رنگی از مداد ابرو ، پودر یا پیازاد را انتخاب کنید که به رنگ طبیعی موهای شما نزدیک باشد. شروع به کشیدن لبه های ابروهای خود با حرکات کوچک تکان دهنده برای تقلید موها کنید ، و سپس با استفاده از همان سکته های کوچک مرکز را پر کنید. به همان جهت رشد موهای خود بروید و با یک ژل ابروروشن یا رنگی تنظیم کنید تا آنها را در تمام طول روز بماند

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید