آرایش لب ها

آرایش لب ها

اضافه کردن رنگ به لب ها

 

آرایش لب ها
آرایش لب ها

 

۱٫برای آرایش لب ها

لب هایتان را صاف کنید . درخواست از مومیایی کردن لب ، پرایمر، و یا سیلر. این کمک خواهد کرد که تمام محصولات لب طولانی تر و پر جنب و جوش تر به کار روند. علاوه بر این ، چه کسی لب های نرم را ترجیح نمی دهد؟ اضافه کردن یک مرهم یا نمک خوب مانع از لکه دار شدن لبهای شما در روز خواهد شد.

 

۲

برای آرایش لب ها ،  لبهای خود را با آستری که مطابق با رنگ لب و یا رنگی است که می خواهید استفاده کنید ، خط کنید.

آستر لب خود را صاف کرده و به دور خط طبیعی لب های خود بکشید.

با کشیدن لب های خود ، از مداد استفاده کنید تا لب هایتان پر شود. این کار حتی برای مشخص کردن رنگ و بافت لب های شما موثر است و بعداً استفاده از براق یا رژ لب را آسانتر می کند.

 

۳

رژ لب یا براق لب را با برس یا مستقیم از لوله بمالید.

برای آرایش لب ها رژ لب یا براق مورد نظر خود را انتخاب کنید تا از خط لب خود فراتر بروید.

برای یک ظاهر طبیعی با سایه برهنه ، یا یک رنگ روشن را برای ظاهری جسورانه تر انتخاب کنید. از مرکز لب خود شروع کنید و رنگ را به سمت بیرون مخلوط کنید.

حتماً رنگ خود را تا حد امکان به لبه های لب خود بزنید بدون اینکه بیش از حد از آن استفاده کنید و خارج از خط لب خود بروید. برای جلوگیری از هرگونه رژ لب ، انگشت خود را مستقیماً به دهان بچسبانید و سریع آن را بیرون بکشید. هر رنگ اضافی به انگشت شما می چسبد و از انتقال دیرتر به دندان خود دوری می کنید.

۴

با اتمام آرایش لب ، ظاهر شما تمام می شود! یکبار دیگر به خودتان اطمینان دهید تا مطمئن شوید که هیچ گونه لک یا سایه چشم سایه وجود ندارد که باید با یک قلم مو کرک برداشته شود.

در صورت بروز هرگونه خطا ، از اصلاح نوک  استفاده شده در پاک کننده آرایش برای اصلاح آنها استفاده کنید.

برای آرایش لب ها ، بعد از استفاده از تمام آرایش مورد نظر ، باید صورت خود را با اسپری تنظیم کنید. کافی است بطری ۸ تا ۱۲ اینچ (۳/۲۰ تا ۳۰/۵ سانتی متر) را از صورت خود دور نگه دارید و ۴-۵ بار روی صورت خود اسپری کنید. حالا آرایش شما بیشتر از هر زمان دیگری خواهد ماند!

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید