استایل اگزوتیک

استایل اگزوتیک

استایل اگزوتیک چیست؟

استایل اگزوتیک
استایل اگزوتیک

یکی از عجیب ترین استایل ها در دنیای مد و فشن ،استایل اگزوتیک(exotic style) است که فقط افراد که جسارت کافی در پوشیدن این نوع لباس ها دارند از آن استفاده می کنند.واژه ی اگزوتیک (exotic)خود به معنای عجیب و غریب است و نشان دهنده یک چیز هیجان انگیز و متفاوت است. استایل اگزوتیک عبارتند از هر چیز عجیب و غریبی که بدون محدودیت خاصی می تواند در این استایل استفاده شود.

استایل اگزوتیک بدون شک جذاب است. این سبک، عناصر هیجان انگیز بسیاری را به خود اختصاص داده و حبوبیت این سبک در حال افزایش است، زیرا طراحان مد از سراسر جهان شروع به نمایش برخی از لباس ها با عناصر عجیب و غریب می کنند. در عین حال ، هنگام اشاره به هر چیز عجیب و غریب ، ترکیبی از سبک مد و
سبک معمولی را می بینیم. این یک سبک لباس است که متمرکز بر رنگ های دودی غلیظ ، الگوهای زینتی مرموز ، موزائیک ، بافت های آبی وجواهرات براق و خطوط بلند است.

این استایل یکی از عجیب ترین استایل هاست و هر کسی شجاعت پوشیدنش را ندارد و افرادی که از آن پیروی می کنند فوق العاده شجاعند. چون استایل اگزوتیک پر از آیتم های عجیب و غریب است و بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده میشود.

ویژگی های استایل اگزوتیک

از ویژگی های این استایل می توان به جواهرات خاص و گاها زرق و برق دار با رنگ های جیغ و دوخت های خیره کننده و پیچیده اشاره کرد.

این سبک از لباس پوشیدن از فاصله دور هم می تواند مورد توجه قرار بگیرد. همان طور که پیش از این اشاره کردیم ،به کارگیری هر چیز عجیب و غریبی بدون محدودیت از ویژگی های استایل اگزوتیک است. در حقیقت ، تمرکز این استایل بر روی جذاب بودن و در عین حال عجیب به نظر رسیدن است.

استایل اگزوتیک را می توان با لباس های جسورانه که طرح های پیچیده و شلوغ دارند و می توان آن ها را با رنگ های تند و جیغ ،جواهرات خاص و کفش های غیر معمولی ترکیب کرد ، تعریف کرد. زیبایی این سبک به رنگ های غنی استفاده شده ، الگو های زینتی ،موزائیک ها ، چاپ های گل و جنگل ، بافت های درخشان و زیورآلات زرق و برق دار زیبا و خیره کننده است. احتمالا دخترانی که این استایل عجیب و غریب را دنبال می کنند ، کمتر دیده شده اند تا نظر افراد زیادی را به این استایل جلب کنند .

تاریخچه استایل اگزوتیک 

مبدا این استایل عجیب و غریب از رم باستان بوده است.شما می توانید عکس ها و آثار به جا مانده از این استایل را مشاهده کنید تا متوجه این سبک و استایل شوید.

رنگ ها در استایل اگزوتیک

این آیتم پر از رنگ های شاد و سرزنده و هیجان انگیزه که میتونید باهم ترکیبشون کنید و حتی از پارچه های با ترکیب چند رنگ مثل رنگین کمانی و ابر و بادی استفاده کنید.در این سبک همه چیز به طور اغراق آمیز بزرگ است و بیش از حد استفاده میشود.دوخت پارچه ها و آیتم ها می تواند خیلی پیچیده و عجیب باشد و حتی آرایش مو و اکسسوری های مربوط به مو هم غیر معمول و اغراق آمیز است.

اکسسوری ها در استایل اگزوتیک

اکسسوری بخش مهم این سبک است و قسمت جدایی ناپذیر این استایل محسوب می شود .طرفدارای این سبک از زیورآلات بزرگ و دستساز با طرح ها و رنگ های مختلف اغلب خیلی براق استفاده می کنند.استفاده از چندین گردنبند و دستبند و … در کنار هم خیلی در این سبک رواج دارد.

جواهرات استایل اگزوتیک

آخرین عنصری که باید اجرا شود ، جواهرات عجیب و غریب است. النگو های پهن همیشه عالی هستند. طراحان سبک اگزوتیک می توانند جواهرات با طرح های پیچیده و شلوغ را به لباس های شما اضافه کنند اضافه كنند تا شما بتوانید حس لباس های خاورمیانه یا هندی را با هر لباس دیگری كه می خواهید بپوشید ، داشته باشید.

جدید ترین مدل مانتو های ترند سال در قروشگاه بانوان را مشاهده کنید. 

استایل عجیب و غریب

در دنیای مد بسیار قاعده “کمتر بیشتر” است را زیاد شنیده ایم ، اما وقتی در مورد سبک اگزوتیک صحبت می کنیم ، قانون کاملاً متفاوت است و قاعده “بیشتر بیشتر است”در آن به کار می رود. لباس هایی را بپوشید که هیچ جسمی قبلاً از آن دور نشده است ، چاپ را با هم مخلوط نکنید و مطابقت نداشته باشید ، اکسسوری های چشم نواز را بپوشید ، جواهراتی که از دور دیده می شود.

نحوه پوشیدن سبک عجیب و غریب

اعتماد به نفس و نفسانی کلمات کلیدی برای ظاهر کامل هستند. فصل جدید فرا می رسد و همچنین روندهای جدید فرا می رسد ، به دنبال قطعات گلدوزی ، گوشواره های ماکسی ، چاپ جذاب و کفش های غیر معمول باشید. از لباس های خود در فرهنگ های مرموز الهام بگیرید و قطعات منحصر به فرد را با بعضی از پایه ها ، مانند یک گردن سفید سفید مخلوط کنید.

برند ها و طراحان معروف استایل اگزوتیک

بالمین(balmain)، الکساندر مک کوئین (alexander Macquin) ، دولچه و گابانا (Dolce & Gabanna )، مشینو (Mashino)و میسونی (Missoni )برخی از طراحانی هستند که سال به سال سبک عجیب و غریب موجود در باند را به ما نشان می دهند. امسال برای بهار و تابستان ۲۰۱۷ طراحان سبک اگزوتیک را با ترکیب شهردار مانند پارچه های محض ، مهمانی باغ ، گوشواره های ماکسی و تعداد زیادی از گلدوزی به ما نشان دادند.

نکته پایانی

این لباس محور اصلی سبک مد Exotic است. از زمانی که کیم کارداشیان در بازدید از دبی لباس کاهتان را پوشید ، دیدیم که لباسهای پر طرفدار محبوبیت زیادی پیدا می کنند. شما می توانید آنها را در بسیاری از فروشگاه های آنلاین  پیدا کنید و بسیار متنوع باشند. پوشیدن لباس های عجیب و غریب در طول هر مناسبت یا رویدادی آسان است.

اگر به دنبال یک لباس عجیب و غریب و گاها عجیب و غریب هستید ، باید یک کمد شرقی اساس لباس های خود قرار دهید یا از لباس های گلدوزی شده مناسب استفاده کنید . شلوار استرچ اضافه کنید و در کنار آن اکسسوری را فراموش نکنید تا استایلتان شیک و خاص به نظر برسد.

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید


شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: