براق کننده پوست

براق کننده پوست

براق کننده پوست

بهترین براق کننده ها برای پوست شما

 

براق کننده پوست
براق کننده پوست

 

پنج ترفند تحول آور و براق کننده پوست

 

آنچه هنرمندان حرفه ای آرایش می دانند ، این است که یک آرایش کمی استراتژیک می تواند صورت شما را به کلی تغییر دهد.

هنگامی که به طور صحیح استفاده می شود ، سرخ شدن می تواند گونه های برافراشته شده خود را تضمین کرده باشد (بدون پر کننده) ، یک عکس بی عیب و نقص را تهیه کرده یا تغییر رنگ را از طریق توهمات آرایش خود پنهان می کند.

 

برای گونه های مجسمه ای

صورت ماه درست کرده و سایه ای مات و خنک را با استفاده از یک برس سرخ شده زاویه دار در شکاف گونه ها بمالید. برای رسیدن به این هدف ، از بالای گوش شروع کنید و برس را به سمت راست سیب گونه بکشید.

 

براق کننده پوست ، برای درخشش جوانی

برای مطابقت با سایه ای که به طور طبیعی از آن غافل شده اید ، پس از تمرین ،  سلفی بگیرید و سعی کنید سایه ای شبیه به هم بزنید. آن رنگ را از سیب گونه شروع کرده و به سمت خط فک خود بکشید و با استفاده از انگشتان خود در صورت سرخ شدن کرم از آن استفاده کنید. یا اگر بافت پودری است از یک برس بزرگتر و کاملتر استفاده کنید.

 

برای جلب نگاه

سایه مات بیشتری را با فرمول جت میل انتخاب کنید  . نادیده گرفتن فیلم و عکاسی با کیفیت بالا ، هر نوع بافت و یخبندان را از بین می برد ، بنابراین این فرمول طبیعی ترین به نظر می رسد.

 

برای رویه مستعد

سایه خنک تری مانند صورتی کمرنگ ، آلو یا مویی انتخاب کنید زیرا بدون اینکه قرمز شود باعث زنده ماندن پوست می شود.

ابتدا پایه را بمالید ، سپس با استفاده از یک برس نرم کابوکی ، آن را به آرامی بیرون بزنید. هر دو شما می خواهید مناطق ملتهب را بپوشانید و کمی از گرما به زیر بنای خود نگاه کنید. سپس با یک اسفنج زیبایی مرطوب برای سرخ شدن سریع از درون خود ، سرخ شدن خود را برطرف کنید.

 

برای براق کننده پوست

سرخ شدن و لعاب صورتی ، هلو یا تزریق شده با طلا را انتخاب کنید (نه براق!) و در قسمت بالای سیب گونه های خود بمالید.

شما می توانید با تابش نور در لایه بر روی گونه خود لکه دار شوید و جلوه جلوه ای از آن به شما بخشد ، طبیعی و زیبا خواهید بود. برای تقویت لکه بعد از جوش زدن ، کرم کرم صورتی یا طلایی را روی بالای گونه های خود ، پایین پل بینی ، روی استخوان های ابرو و در کمان خود قرار دهید. اثر شمع در تمام مکان های مناسب به ویژگی های شما ضربه می زند.

 

بهترین براق کننده برای پوست های منصفانه

 

از زیبایی های پوست منصفانه ، با سایه های بسیار پر جنب و جوش دور نشوید یک بافت خامه ای سرخ شده را در نظر بگیرید که بدون اینکه قدرت بیش از حد داشته باشد ، یک انتهای طبیعی را به همراه می آورد. سیوچی می گوید: “کرم سرخ شدن باعث تقلید از انتهای پوست می شود و به صورت واقع بینانه در پوست قرار می گیرد.”

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید