تاثیر آب برنج بر مو

تاثیر آب برنج بر مو

تاثیر آب برنج بر مو

 

 

 

تاثیر آب برنج بر مو
تاثیر آب برنج بر مو

 

آیا آب برنج می تواند موهای شما را قوی تر و شفاف تر کند؟

این اغلب چیزهای کوچکی است که ما از آنها غافل می شویم – به خصوص وقتی زیبایی به وجود می آید.

 

استفاده از آب برنج برای تقویت و زیباسازی مو چیز جدیدی نیست. قدمت آن به دوره باستان Heian در ژاپن باز می گردد ، زمانی که خانم های دربار معروف بودند موهای بلند و زیبایی دارند که به کف می خوابیدند. راز آنها آب برنج بود.

 

دانشمندان و دوستداران زیبایی مجذوب این روش مراقبت از مو ، سعی کرده اند دریابند که آیا آب برنج واقعاً می تواند باعث زیبایی و تقویت مو شود. مطالعات نشان داده اند که اینوزیتول ، ماده ای که در آب برنج یافت می شود ، قادر به نفوذ در موهای آسیب دیده و ترمیم آن از داخل به خارج است. حتی مو را از آسیب های بعدی محافظت می کند.

 

یکی از بهترین قسمت ها در مورد این محصول زیبایی ، تهیه آن بسیار آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید برنج و آب است. “سخت ترین” بخش این روند زیبایی در حقیقت به خاطر سپردن آب برنج را در حمام خود قرار می دهد و به طور یکنواخت آن را روی موهایتان بمالید. اما نگران نباشید ، من یک روش عالی را که می توانید امتحان کنید فهمیدم.

 

نحوه استفاده از آب برنج روی موهای شما

 

آنچه شما نیاز دارید:

 

۱ فنجان برنج

۱ فنجان آب

طرز تهیه آن:

 

برنج خود را بشویید و آنرا صاف کنید تا هرگونه خاک یا ناخالصی هایی را که نمی خواهید روی موهای خود بمالید از بین ببرد.

برنج تفت داده شده را در یک کاسه متوسط ​​اندازه با آب مخلوط کنید. شما باید مخلوط کنید تا آب کمی ابری شود.

برنج را صاف کنید ، این بار آب را ذخیره کنید. بعداً برنج را ذخیره کنید ، یا آنرا بپزید!

آب برنج را درون یک ظرف پلاستیکی ریخته و آن را بپوشانید. بگذارید آب برنج به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت در دمای اتاق بنشیند. این امر به آن اجازه می دهد تا تخمیر شود و همه ویتامین ها و مواد معدنی جالب ظاهر شوند. نکته: اجازه ندهید بیش از ۲۴ ساعت بنشیند..

آب برنج را تا زمانی که برای استفاده از آن آماده شوید ، یخ زده کنید.

یک ظرف کوچک ، مانند یک بطری شامپوی اندازه مسافرتی یا یک گلدان کوچک ، با آب برنج برای استفاده پر کنید. بقیه را در یخچال خود نگه دارید.

ریختن کورکورانه آب برنج از یک ظرف بزرگ و روی موهای شما کار آسانی نیست . فقط فراموش نکنید که وقتی کارتان تمام شد ، ظرف کوچک را از دوش بگیرید و به یخچال برگردید!

 

آب برنج باید حداکثر یک هفته در یخچال نگه داشته شود ، بنابراین شما باید زمان زیادی برای برداشت مزایای عالی مو داشته باشید.

 

 

نحوه استفاده از آن:

 

دیگر نیازی به تغییر برنامه شستشو در اطراف آبکشی برنج ندارید – فقط بعد از شامپو کردن و تهویه از آن ، استفاده کنید ، یک بار در روز یا یک بار در هفته.

 

هنگام استفاده از آب برنج ، سعی کنید واقعاً روی پوست سر خود تمرکز کرده و راه خود را بیرون بیاورید. بگذارید دو تا پنج دقیقه بماند و بعد بشویید. احتمالاً فوراً متوجه خواهید شد که موهای شما چقدر قوی و ضخیم است.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید