دسته‌بندی نشده

تاثیر آب برنج بر مو

 

 

 

تاثیر آب برنج بر مو
تاثیر آب برنج بر مو

 

آیا آب برنج می تواند موهای شما را قوی تر و شفاف تر کند؟

این اغلب چیزهای کوچکی است که ما از آنها غافل می شویم – به خصوص وقتی زیبایی به وجود می آید.

 

استفاده از آب برنج برای تقویت و زیباسازی مو چیز جدیدی نیست. قدمت آن به دوره باستان Heian در ژاپن باز می گردد ، زمانی که خانم های دربار معروف بودند موهای بلند و زیبایی دارند که به کف می خوابیدند. راز آنها آب برنج بود.

 

دانشمندان و دوستداران زیبایی مجذوب این روش مراقبت از مو ، سعی کرده اند دریابند که آیا آب برنج واقعاً می تواند باعث زیبایی و تقویت مو شود. مطالعات نشان داده اند که اینوزیتول ، ماده ای که در آب برنج یافت می شود ، قادر به نفوذ در موهای آسیب دیده و ترمیم آن از داخل به خارج است. حتی مو را از آسیب های بعدی محافظت می کند.

 

یکی از بهترین قسمت ها در مورد این محصول زیبایی ، تهیه آن بسیار آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید برنج و آب است. “سخت ترین” بخش این روند زیبایی در حقیقت به خاطر سپردن آب برنج را در حمام خود قرار می دهد و به طور یکنواخت آن را روی موهایتان بمالید. اما نگران نباشید ، من یک روش عالی را که می توانید امتحان کنید فهمیدم.

 

نحوه استفاده از آب برنج روی موهای شما

 

آنچه شما نیاز دارید:

 

۱ فنجان برنج

۱ فنجان آب

طرز تهیه آن:

 

برنج خود را بشویید و آنرا صاف کنید تا هرگونه خاک یا ناخالصی هایی را که نمی خواهید روی موهای خود بمالید از بین ببرد.

برنج تفت داده شده را در یک کاسه متوسط ​​اندازه با آب مخلوط کنید. شما باید مخلوط کنید تا آب کمی ابری شود.

برنج را صاف کنید ، این بار آب را ذخیره کنید. بعداً برنج را ذخیره کنید ، یا آنرا بپزید!

آب برنج را درون یک ظرف پلاستیکی ریخته و آن را بپوشانید. بگذارید آب برنج به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت در دمای اتاق بنشیند. این امر به آن اجازه می دهد تا تخمیر شود و همه ویتامین ها و مواد معدنی جالب ظاهر شوند. نکته: اجازه ندهید بیش از ۲۴ ساعت بنشیند..

آب برنج را تا زمانی که برای استفاده از آن آماده شوید ، یخ زده کنید.

یک ظرف کوچک ، مانند یک بطری شامپوی اندازه مسافرتی یا یک گلدان کوچک ، با آب برنج برای استفاده پر کنید. بقیه را در یخچال خود نگه دارید.

ریختن کورکورانه آب برنج از یک ظرف بزرگ و روی موهای شما کار آسانی نیست . فقط فراموش نکنید که وقتی کارتان تمام شد ، ظرف کوچک را از دوش بگیرید و به یخچال برگردید!

 

آب برنج باید حداکثر یک هفته در یخچال نگه داشته شود ، بنابراین شما باید زمان زیادی برای برداشت مزایای عالی مو داشته باشید.

 

 

نحوه استفاده از آن:

 

دیگر نیازی به تغییر برنامه شستشو در اطراف آبکشی برنج ندارید – فقط بعد از شامپو کردن و تهویه از آن ، استفاده کنید ، یک بار در روز یا یک بار در هفته.

 

هنگام استفاده از آب برنج ، سعی کنید واقعاً روی پوست سر خود تمرکز کرده و راه خود را بیرون بیاورید. بگذارید دو تا پنج دقیقه بماند و بعد بشویید. احتمالاً فوراً متوجه خواهید شد که موهای شما چقدر قوی و ضخیم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن