لباس و کیف و کفشمانتو

مانتو بهاره

مانتو بهاره
با بهاری شدن هوا ، طولانی تر شدن روزها و گرم شدن هوا دیگر نوبت آن رسیده است که در مورد طرح ها و مدل های مانتو های بهاره صحبت کنیم. با آغاز بهار و رسیدن سال نو همه ی ما دوست داریم که لباس های تازه بپوشیم و خاص و جذاب به نظر برسیم .به همین خاطر از اواخر بهمن ماه تا نزدیک سال نو مدم به دنبال شیک ترین مانتو بهاره هستند.
توصیه ما برای کسانی که به دنبال جدید ترین مدل ها برای مانتو بهاره هستند تا در آغاز سال نو شیک و خاص به نظر برسند این است که مطالب این بخش را دنبال کنند.
اکثر افراد برای مانتو بهاره خود به دنبال مانتو های مجلسی و مزونی هستند زیرا این مدل مانتو هارا مناسب دید و بازدید های عید و مهمانی ها می دانند و مانتو های روزمره و اسپرت را مناسب نمی دانند. این مدل مانتو ها ظاهری شیک و لاکچری دارند و عمدتا برای خرید این مانتوها باید وقت و هزینه ی زیادی صرف کرد.
بانوان شیک پوش همواره به دنبال ترند ها و مد روز هستند و مطابق با مد روز لباس می پوشند. مدل های زیادی از مانتو های مجلسی بهره در سایت بانوان وجود دارد که میتواند سری به آن قسمت بزنید.

انواع مدل های مانتو بهاره
مانتو بهاره با دامن های ساده یا طرح دار:
این روزها مانتو دامن ها محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده اند . در گذشته مانتو های اسپرت و ساده و ورزشی در بین افراد بسیاری مخصوصا دختر خانم های جوان محبوب بوده اند اما امروزه استایل های تیپ های دخترانه و خانمانه ترند شده اند و طرفداران زیادی پیدا کرده اند. یکی از مدل های دخترانه ای که در بهار محبوبیت یافته اند ،ست کردن مانتو با دامن به جای شلوار و تیپ هایی که در آن بلوز و دامن مخصوصا دامن های بلند ، جایگزین خوبی برای عید دیدنی های بهاره است.
در میان مدل های مانتو دامن طرح های سنتی و هنری هم طرفدارن خاص خود را دارند . بهتر است چند نکته را در مورد این مدل از مانتوها رعایت کنید تا در بین اطرافیان خود بدرخشید.

۱ : بهتر است شال یا روسری خود را متناسب با رنگ دامن خود انتخاب کنید . همچنین بهتر است برای سارافون یا مانتو، رنگی متضاد با رنگ دامن را انتخاب کنید . برای مثال با مانتو یا سارافون سورمه ای یک دامن یا شال زرشکی یا قرمز و یا رنگ هایی از طیف خردلی یا زیتونی انتخاب کنید.
۲ : رنگ های کرمی ، طوسی ، نباتی ، خاکستری و سفید که از طیف رنگ های خنثی هستند را می توانید با هر رنگ مانتویی ست کنید . درنتیجه اگر رنگ مانتودامنی شما از طیف رنگ های خنثی است ، می توانید هر رنگ شال یا روسری از رنگ های گرم را با آن ست کنید.
۳ : اگر شما طرفدار طرح های گل گلی یا خال خالی ریز هستید می توانید مانتو های طرح دار را با شال و دامن ساده انتخاب کنید . اما پوشیدن مانتو دامن گل دار با شال یا روسری گل دار مناسب نیست و ظاهری نا هماهنگ به شما می دهد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن