مانتو عقد محضری

مانتو عقد محضری

مانتو نامزدی و عقد محضری

مانتو عقد محضری
مانتو عقد محضری

شاید شما هم موافق این قضیه هستید که ازدواج یکی از مهم ترین و خاطره انگیز ترین اتفاق در زندگی هر شخصی است. همه ی ما سعی می کنیم که این لحظه مهم به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد. هر زوج بر اساس روحیات ، آداب و رسوم خانوادگی ، سبکی از از مراسم عقد را برمی گزینند. عده ای از افراد مراسم های باشکوه را انتخاب می کنند ولی خیلی از افراد دوست دارند مراسم عقد خود را در یک محضر و به صورت ساده و رسمی برگزار کنند. این که مراسم عقد در یک محضر و با حضور اقوام نزدیک انجام شود چیزی از اهمیت این لحطه نمی کاهد و بسیار مهم است که این مراسم بدون نقص انجام شود.بهترین گزنه هم برای مراسم عقد محضری ، مانتو عقد می باشد.

اگر تصمیم شما هم برگزاری مراسم عقد در محضر است ، به دنبال لباس مناسبی برای این روز مهم باشید. ما در ادامه این مطلب شما را برای پیدا کردن بهترین لباس کمک می کنیم .

به غیر از مراسم های عقد رسمی و نامزدی که هر کدام از آن ها با توجه به فرهنگ و شرایط ، مدل لباس خود را می خواهد. برای عقد محضری که معمولا خانواده های دو طرف و اقوام درجه یک در آن حضور دارند به مانتو عقد محضری نیاز پیدا می کنیم.

قبل از خرید مانتو عقد چه چیزهایی را باید بدانیم؟
اگر هنوز برای خرید مانتو عقد مدل خاصی را انتخاب نکرده اید ،بهتر است قبل از این که اقدام به خرید کنید به چند نکته توجه داشته باشید که در ادامه به آن می پردازیم.

اهمیت انتخاب رنگ مانتو عقد

همه ی ما خیلی خوب می دانیم که رنگ سفید با اسم عروس در هم آمیخته اند. اما موضوع این جاست که شما می خواهید در هم مراسم عقد و هم در مراسم عروسی خود از رنگ سفید استفاده کنید؟ برای این که بتوانید به این سوال پاسخ دهید لازم است به سلیقه شخصی خود مراجعه کنید . خیلی از خانم ها دوست دارند در مراسم عقد خود لباسی بپوشند که متفاوت از لباس عروسشان باشد که می تواند شامل رنگ هم باشد.

شما می توانید در مراسم عقدتان از همه ی رنگ های پاستلی که احساس می کنید به صورتتان می آید استفاده کنید. توجه داشته باشید که رسم است که لباس عقدتان را رنگ تیره انتخاب نکنید. بهتر است از رنگ های روشن که نمادی از روشنی هستند برای لباس عقدتان استفاده کنید.

رنگ نباتی یکی از رنگ ها محبوب برای مانتوی عقد است .به دلیل این که این رنگ هم از نظر روشن بودن، هم نزدیکی به رنگ سفید نیز به انداره کافی ته رنگی از رنگ بژ را دارد و به استایل شما جاوه خاصی را می دهد می تواند بهترین گزینه باشد.

به بودجه خرید مانتو توجه داشته باشید

ضروری است قبل از این که اقدام به گشتن برای انتخاب و خرید مانتو عقد مناسب، مبلغی رابرای تهیه مانتوعقد در نظر بگیریم تا بتوانیم با آرامش خاطر بیشتری بقیه خرید خود را انجام دهیم و در حین بررسی مدل های مختلف به فکر حساب و کتاب نباشیم. اگر به دنبال خرید انلاین لباس خود هستید می توانید از طریق سایت بانوان مدل های بیش تری از مانتو عقد را مشاهده کنید و هر کدام از آن ها که به بودجه شما نزدیک تر بود را انتخاب کنید.

خرید مانتو عقد

به استایل شخصی خود را برای خرید مانتو عقد توجه داشته باشید.
به نظر شما ممکن است همیشه استایل به خصوصی را دنبال کرد ولی در روز عقد کاملا مخالف ان استایل را انتخاب کرد؟ زمانی که اقدام به انتخاب مانتو عقد خود می کنید بهتر است خیلی خوب با روحیات خود آشنا باشید و و بدانید که در آن لحظه ی به یاد ماندنی که در خاطر همه می ماند چه استایلی دارید. پس سسعی نکنید برای این که با شکوه تر به نظر برسید . خارج از استایل و روحیات خود لباس بپوشید. چون در آینده حتما پشیمان می شوید. سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و خودتان باشید.

فرم بدنی و مدل مانتو عقد

از مزایای ساخت استایل و انتخاب لباس این است که می توان به کمک فرم های مختلف لباس ها ، استایلی را به وجود آورد که اندام شم زیبا تر جلوه کند . برای فرم های مختلف لباس ، بهتر است قبل از این که مانتوی عقد خود را انتخاب کنید ، جزییات اندامتان را در نظر بگیرید. فرم اندام شما تاثیر بسیار مهمی در خاص و شیک به نظر رسیدن لباس منتخب شما دارد. بهتر است بلند یا کوناه بودن قد خود را در نظر بگیرید تا زیبایی های اندام شما را دو چندان کند.

دیتیل های جذاب مانتو

مانتوی عقد شما ، اندکی متفاوت تر از بقیه مانتو هایی است که به برای روزمره خود و یا حتی مانتو های مجلسی شما است. روز عقد ، روز شماست و صحنه ایست که دیگر تکرار نمی شود. پس شما حق دارید خاص و با شکوه به نظر برسید. توصیه ما این است که از پارچه های کار شده استفاده کنید. ممکن است شما مروارید را دوست داشته باشید. شاید هم دوست داشته باشید ، مانتوی عقد شما با گل های حریر تزیین شده باشد . پارچه ای که انتخاب می کنید علاوه بر این که باید با روحیات شما هماهنگ باشد ، باید کار شده و به اصطلاح مجلسی تر باشد.

ست لباس عقد عروس و داماد

اگر شما و نامزدتان دوست دارید که لباس هایتان را با هم ست کنید، بهتر است قبل از این که اقدام به خرید مانتوی عقد خود بکنید ، توجه داشته باشید که می خواهید یک ست از استایتان بسازید یا خیر؟ دوست دارید چه رنگ ها و آیتم هایی در ست شما مشترک باشد ؟ اگر دوست دارید که رنگ مانتوی عقدتان را با کت و شلوار همسرتان ست کنید ، بهتر است رنگی باشد که هم تیره نباشد و هم با روحیات هر دوی شما هماهنگ باشد.

مدل های مانتو عقد

مانتوی عقد رنگ ها و مدل های متنوعی دارد. در انتخاب مانتو عقد هر کس باید با توجه به استایل و روحیات خود مدل مورد علاقه خود را انتخاب کند. در ادامه مطلب چند مدل از مانتو های عقد را باهم بررسی می کنیم.

اکثر بانوان برای مراسم عقد خود مانتو ها و پیراهن های بلند را انتخاب می کنند. اما این را بدانید که اگر شما مانتو کوتاه را دوست دارید و فکر می کنید بیش تر به شما می آید ، بدون شک مانتو عقد کوتاه را انتخاب کنید. همان طور که می دانید ، جنس پارچه ، برش ، دوخت و جزییات که روی مانتو کار می شود مانتو عقد را بسیار خاص و متفاوت می کند.

اگر دیتیل ها و سنگ دوزی پارچه برای شما هم مهم است و دوست دارید در مانتو عقد خود از این جزییات بهره ببرید ،می توانید مدل مانتو هایی که در این سبک کار شده اند را بررسی کنید و از آن ها الهام بگیرید. توجه داشته باشید که هر رنگ روشنی که به صورت شما بیاید و و با رنگ پوستتان هماهنگ بباشد می توند گزینه مناسبی برای مانتو عقد باشد.

پیراهن های پوشیده هم یکی از انتخاب های مناسب برای مراسم های عقد محضری می باشند. توجه داشته باشید که بهتر است برای عقد محضری از پیراهن هایی که پف دارند استفاده نکنید. برای پیراهن ساده انتخاب پارچه بسیار مهم است.

امکان دارد دوست داشته باشید مانتو عقد شما جزییاتی از گلدوزی ها ، گل های رنگی و پولک داشته باشد. ما به شما بابت داشتن چنین سلیقه ای تبریک می گوییم . طرح های رنگی روی پارچه ی سفید مانتو عقد، جلوه ای بی نظیر به استایل شما می بخشد.

مانتو عقد را از کجا بخریم؟

شاید شما مغازه ها و مزون های زیادی در شهر خود سراغ دارید که مانتو های عقد زیاد با تنوع فراوان دارند . اما همان طور که می دانید خرید حضوری دردسر هایی دارد . به حدی که در سال های اخیر ، عده ی زیادی از افراد به سراغ خرید های اینترنتی رفته اند. در واقع دسترسی ما به تکنولوژی افزایش یافته است و انتخاب های روزمره ما زیاد شده است . یکی از این انتخاب ها که اسایش ما را زیاد کرده است ، قابلیت خرید آنلاین است .

پس اگر می خواهید مانتو عقد خود را اینترنتی بخرید، پیشنهاد ما به شما سایت بانوان است . خرید آنلاین لباس مخصوصا مانتو عقد مزیت های زیادی دارد که در ادامه چند مدرد را بررسی می کنیم .

خرید آنلاین مانتو عقد

خرید اینترنتی مانتو عقد یک گزینه مناسب است و به خوبی جایگزین خرید از فروشگاه هاست. یکی از مزیت های خرید اینترنتی ، این است که پبرای خرید آن محدود به زمان نیستیم. در هر ساعت از شبانه روز ،فقط با یک گوشی تلفن هوشمند و دسترسی به اینترنت می توانید خیلی ساده مدل های مختلف را ببینید ، با هم مقایسه و با بودجه خود تطبیق دهید.

از مزایای خرید آنلاین مانتو عقد این است که می توانید همراه با همسرتان مانتو عقد خود را انتخاب کنید و او را هم در این خرید سهیم بدانید. اگر شرایط کاری همسرتانه به گونه ایست که نمی تواند همراه شما زمان زیادی برای خرید مانتو صرف کند ، خرید اینترنتی مانتو بهترین راه حل است و این امکان را به شما می دهد خیلی راحت مدل های مد نظرتان را انتخاب کنید و در این راه از همسرتان ایده بگیرید.

جدید ترین مانتو های عقد محضری در فروشگاه بانوان

اگر احساس می کنید که انتخاب های محدودی در شهر محل زندگی خود دارید ، امکان دارد نتوانید مانتو عقد مورد نظرتان را در محل زندگی خود انتخاب کنید. پس خرید اینترنتی مانتو کمک زیادی به شما می کند بدون این که از محل سکونت خود خارج شوید ، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید و می توانید مانتو عقد باب سلیقه خود را انتخاب کنید.

اگر در سال های گذشته خرید عروسی و کامل کردن خرید های عروس و داماد نیازمند صرف زمان زیادی بود و مجبور بودیم روزها برای خرید بیرون برویم ، اکنون به کمک خرید های آنلاین پروسه خرید بسیار کم شده است. امروزه برای انتخاب مانتو عقد فقط نیاز به چند ساعت دارید و به خوبی در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

پس وقت را از دست ندهید و سری به فروشگاه بانوان بزنید تا مدل های مانتو محضری را ببنید و به سلیقه خود از این فروشگاه اینترنتی خرید کنید.

نکات مهم در مورد استفاده از مانتو عقد محضری

عروس خانم ها برای خرید مانتو عقد باید به نکات زیر توجه کنند:

۱٫ از رنگ های روشن برای مانتو عقد خود استفاده کنید:

در مورد لحظه شیرین عقد ، در فرهنگ ایرانی عقاید متفاوتی وجود دارد و به طور تقریبی در همه آن ها اعتقاد همه این است که پوشیدن لباس تیره شگون ندارند. علاوه بر این پوشیدن مانتو عقد محضری با رنگ روشن مانند سفید، کرم ، شیری ،طوسی روشن ، آبی روشن ، صورتی ملیح یا گلبهی کم رنگ شادی و اشتیاق شما را در این روز نشان می دهد.

۲٫مانتو یا لباس پوشیده و بلند بپوشید:

چون عقد محضری در محضر و با حضور آقایان صورت می گیرد بهتر است مدل های بلند و پوشیده باشد. پیشنهاد ما این است که مانتو های خیلی کوتاه یا خیلی جذب و یا پوشیدن لباس مجلسی به جای مانتو در محضر خودداری کنید. چون محضر یک مکان عمومی و نباید با تالار عروسی اشتباه بگیریم.

۳٫ به جای مانتو های اسپرت از مانتو های مجلسی و کار شده استفاده کنید:

حتی اگر به استایل های اسپرت علاقه دارید ،پیشنهاد ما به شما این است که مانتو های عقد محضری با استایل خانمانه تر که کمی کار شده و مجلسی هستند را جایگزین مانتو های اسپرت کنید. چون این روز ، روز عقد و نامزدی شماست و ترجیح ما این است که نسبت به زمان هایی که به باشگااه می روید تیپ رسمی تری داشته باشید.

۴٫ لباس های دست و پا گیر را فراموش کنید و به جای آن مانتویی بپوشید که در آن راحت باشید.

شاید در روز عروسی پوشیدن یک لباس عروسی با دامن پفی بزرگ و دست و پا گیر معقول و منطقی به نظر برسد. اما در این روز قرار است محل عقداتان در یک مکان عمومی باشد.پس بهتر است یک مانتو عقد محضری راحت را انتخب کنید که کمتر در دست و پا باشد و شما را اذیت نکند. نکته اول این است که باید کلی امضا کنید و خم و راست شوید و نکته دیگر این است که پوشیدن لباسی که شبیه به لباس عروس است ممکن است شما را ذوق زده نشان دهد.

۵٫ متفاوت به تن کنید.

حالا که قرار بر این است لباس عروس نپوشید ، سعی کنید مانتویی را برای محضر انتخاب کنید که متفاوت و طراحی شده باشد. در سایت بانوان می تونید مدل های خاص و مزون دوز زیادی را پیدا کنید. اما شما می توانید به غیر از مانتو از انواع کت و دامن های بلند، کت و شلوار با کت بلند و شلوار دمپا ، شومیز حریر بلند با پیراهن های بلند و پوشیده و شلوار را جایگزین مانتو کنید و استایل خاص و متفاوت و در عین حال شیک داشته باشید.

۶٫پارچه ی لباس یا مانتو ی خود را رسمی تر و مجلسی تر اتخاب کنید.

شما برای این که لباس های جین و کتان و اسپرت را به تن کنید وقت کافی را دارید . پس در این روز کمی عروس طور لباس بپوشید. کافی است که برای دوخت یا انتخاب مانتو برای محضر مدل هایی که از جنس های مجلسی تر مانند گیپور ، حریر ، کرپ حریر ، دانتل ، ساتن و یا ترکیبی از این ها انتخاب کنید تا برازنده و آراسته و خانمانه تر به نظر برسید.

۷٫ اکسسوری هایتان را با مانتو خود ست کنید.

از آن جایی که روز عقدتان است بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید. امام به صورتی نباشد که همه آیتم های پوشش خود را سفید انتخاب کنید. ( این موضوع سلیقه ای می باشد) اما برای مراسم عقد محضری در کنار مانتو سفید ، از شال و کیف و کفش با رنگ های ملیح تر و روشن مانند صورتی یا نباتی بهره ببرید. و در پایان دسته گلی انتخاب کنید تا رنگ بندی شما را تکمیل کند.

۸٫ لباسی بخرید که بعدا بتوانید از آن استفاده کنید.

خیلی ها در انتخاب مانتو عقد محضری و شلوار و شال و روسری عقد توجهی به این نکته ندارند که لباسی انتخاب کنند کهفقی برای پوشیدن عروس ها مناسب باشد. . شاید بهتر باشد به جای رنگ سفید برای مانتو و شال و روسری سراغ رنگ ها و مدل هایی بروید که بعد ها هم بتوانید از آن مانتو شال و روسری استفاده کنید و بعد از یک بار استفاده برای همیشه به کمد لباستان باقی نمانند.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید


شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: