مدل مانتو جدید

مانتو مجلسی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مانتو مجلسی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”خرید مانتو مجلسی” tab_id=”1593499984398-3ce14dda-6a05″][vc_column_text]
مانتو مجلسی
مانتو مجلسی

تا به حال برای شما هم پیش آمده که به یک مهمانی شیک و رسمی درجایی مثل رستوران دعوت شده اید ، در چنین شرایطی امکان پوشیدن لباس مجلسی وجود ندارد.علاوه برآن نمی توانیم با مانتو های روزمره و اسپرت هم مناسب چنین جایی نیست.پس بهترین گزینه پوشیدن مانتو مجلسی است.بنابراین مانتو های مجلسی رقیب سرسختی برای لباس های شب می باشند. این مدل مانتو ها اصولا ظاهری ششیک و لاکچری دارند. اغلب برای خرید این مانتو ها باید هزینه زیادی صرف کرد . ما در این بخش از سایت جدیدترین مانتوهای مجلسی را قرار داده ایم تا تصمیم گیری برای انتخاب آن ها برای شما راحت تر شود.

بانوان شیک پوش همواره خود را با مد روز و ترند ها همراه می کنند تا همیشه از مد روز مطلع باشند. مدل های این نوع از مانتوها در فصل بهار و تابستان با مدل این مانتو ها در پاییز و زمستان متفاوت است.

خرید مانتو مجلسی

برای خرید این مانتوها به دو مشخصه رنگ و جنس پارچه باید توجه کرد.جنس پارچه را باید با توجه به رنگ پوست و فصلی که در آن هستید و نیز شرایط جایی که در آن قرار دارید انتخاب کرد.برای خرید مانتو مجلسی به نکاتی از جمله بلند یا کوتاه بودن قد ، چاقی و یا لاغری و فرم بدن را در نظر بگیرید. شیمر و سوپرشیمر، یاخما ،حریر ، فاستونی، شانتون ، ابریشم، پرادا و کرپ مناسب دوخت هستند.

درمورد رنگ پارچه هیچ نظریه مشخصی وجود ندارد و کاملا بسته به سلیقه شخصی است.اما بهتر است با توجه به رنگ پوست رنگ مانتو مجلسی خود را انتخاب کنید.
دومدل ته رنگ پوست داریم: سرد و گرم.
برای تشخیص ته رنگ پوست باید به کف دستتان نگاه کنید. اگه رگه های دستتان آبی یا بنفش است ته رنگ پوستتان سرد است و اگر رگه های دستتان سبز است ته رنگ پوستتان گرم است.
انواع رنگ های قرمز ، نارنجی ،زرد و رنگهای نئونی ازجمه رنگ های گرم هستند و انواع رنگ های سبز،آبی و بنفش رنگهای سرد محسوب می شوند.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”انتخاب مانتو مجلسی” tab_id=”1593506125249-eb703843-847c”][vc_column_text]انتخاب کردن مانتو مجلسی به عوامل زیادی بستگی دارد . مانند:

در چه مجلسی می خواهید از آن استفاده کنید؟

در واقع وقتی اسم مجلس می آید می تواند خیلی جاها و موقعیت هارا شامل می شود. این مجالس می توانند مهمانی ، عروسی ، جشن تولد ، سالگرد ازدواج، مهمانی ، دورهمی ، عید دیدنی ، شب نشینی ، خواستگاری و حتی بله برون باشند. هر کدام از این مجالس، لباس مخصوص خود را می خواهد .

اگر قصد خرید مانتو مجلسی را دارید باید ببینید قرار است در چه مراسمی از آن استفاده کنید . باید این نکته را در نظر بگیرید که که در این گونه مجالس افراد چه لباس هایی می پوشند . در چنین مواقعی بهتر است مانتویی انتخاب کنید در موقعیت های مختلف بتوانید از آن استفاده کنید.

در شهر و یا خانواده شما عرف پوشش چگونه است؟

عرف پوشش در فرهنگ شما هر چه که باشد ، اگر بخواهید یا نه مدام مورد قضاوت ها و اظهار نظرهای اطرافیان هستید . اگر آن ها نظر مثبتی در مورد ظاهر شما ذاشته باشند تاثیر مثبتی در ناخودآگاه شما می گذارد.
جون مانتو مجلسی انواع و اقسام گوناگونی دارد و هر کس باب سلیقه خود آن را انتخاب می کند در این مواقع ممکن است نظر شما کاملا مخالف فرهنگ خانوادتان باشد. درست است که سلیقه شخصی شما بر هر جیزی الویت دارد ولی سعی کنید مطابق فرهنگ خودتان لباس بپوشید تا بیش از حد مورد قضاوت دیگران قرار نگیرید.
بهتر است در چنین مواقعی راه میانه را در پیش بگیرید تا هم نظر خودتان جلب شود و هم اطرافیان شما را بابت انتخاب لباستان تحسین کنند.

سن وسال شما در انتخاب مؤثر است اما محدود کننده نیست!

درست است که نباید سن و سال را فراموش کرده و در سن ۶۰-۷۰ سالگی لباس های دخترانه بپوشید . اما این موضوع باعث نشود که شما را محدود کند و سن شما باعث زمین گیر شده و دلمردگیتان شود. همه ما مادر بزرگ هایی را دوست داریم در آن سن به خودشن می رسند ، رنگ کیف و روسریشان را باهم ست می کنند و خوش بو هستند. اکر شما در سنین میانسالی هستید نگذارید زودتر از موعد پیر شوید . مانتو های مجلسی هم متناسب با هرسنی وجود دارند که شما می توانید طرح های سنگین تر را از این مدل انتخاب کنید.

در فروشگاه بانوان انواع مختلف مانتو های مجلسی دخترانه و زنانه وجود دارند که شمامی توانید در انتخاب مانتوی خود سلیقه به خرج داده و شیک ترین آن هارا انتخاب کنید.

حواستان به فصلی که در آن هستید باشد!

این موضوع داستان جوان هایی که حتی در سوز سرما هم تی شرت های تنگ می پوشند تا به قول معروف سیکس پکشان را نشان دهند. اگر قصد خرید مانتوی مجلسی را دارید باید دقت کنید که در چه فصلی قرار دارید . یعنی قرار است آن را در گرمای طاقت فرسای تابستان بپوشید یا در فصل سوز سرمای زمستان آن را به تن می کنید. مانتو مجلسی شما باید علاوه بر شیک بودن متناسب با آب و هوای محل زندگیتان باشد. در غیر این صورت مورد تمسخر دیگران قرار می گیرید.

با توجه به شکل اندام و قد و رنگ پوست خود انتخاب کنید!

مهم ترین بخش خرزید مانتوی مجلسی این است که به رنگ پوست خود توجه کنند . به این معنا که پوست تیره دارد یا روشن ، پوستشان تن گرم دارد یا سرد و… . مهم تر از رنگ پوست توجه به قدشان است. برای مثال اگر قدشان کوتاه است و کمی توپر هستند حتما مانتو طرح دار و یا چین دار قد شما را کوتاه تر نشان می هد و شما را شبیه به خاله ریزه می کند . حتما قبل از این که مانتوی خود را انتخاب کنید در مورد این که آیا لباس های ژورنالی به همان زیبایی مدل دیده می شود یا نه تحقیق کنید و بعد از آن تصمیم بگیرید.

با توجه به هزینه و بودجه خود مانتوی خود را انتخاب کنید!

این بخش از موضوع واقع دردناک است اما باید آن را بپذیریم. همه مه این را قبول داریم که اگر پول کافی برای خرید مانتوی مجلسی و یا هزاران لباس دیگر را داشتیم خیلی شیک تر و جذاب تر به نظر می رسیدیم. اما خب شما روی این واقعیت تلخ تاکید نداشته باشید و این موضوع باعث نشود که به شما زور بگوید . شما یک بانوی ایرانی با سلیقه و خوش ذوق هستید. پس می توانید هر دوحت و طراحی ای مورد پسندتان قرارگرفت با استفاده از دوخت های اصیل ایرانی رو ی مانتوهای قدیمی و یا ساده تان کار کنید و طرح های جذابی خلق کنید.
اما اگر دوست دارید همین مانتو هارا با قیمت مناسب خریداری کنید می توانید سری به فروشگاه بانوان بزنید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”انواع مدل های مانتو مجلسی” tab_id=”1593499984399-af90b0 f2-7237″][vc_column_text]

مانتو مجلسی با تنوع یقه و آستین
آستین 

اکثر ترند های جدید  این مانتو آستین های کارشده دارند.آستین با توجه به طرحی که دارد تاثیرات متفاوتی بر ظاهر آن می گذارد.انواع آستین از نظر اندازه کوتاه،سه ربع و بلند هستند. مانتو های آستین پفی، مانتو آستین گره ای، آستین کلوش، آستین کیمونو آستین رگلان و…از انواع مانتوهای مجلسی هستند.

مانتو آستین پفی
مانتو آستین پفی
یقه

یقه مانتو می تواند بیشترین تاثیر را در زیبایی بگذارد چون علاوه بر مؤثر بودن در ظاهر مانتو ،بر روی اندم و ظاهر شخص نیز اثر می گذارد.
به طور کلی یقه مانتو به  سه دسته تقسیم می شود:

  • یقه خوابیده مثل یقه گرد،یقه چهارگوش ،یقه هفت و…
  • یقه های ایستاده مثل یقه ایرانی ، یقه چینی، یقه فرنچی …
  • یقه های برگردان مثل یقه انگلیسی، یقه آرشال ، یقه یقه ملوانی، یقه شکاری و…
مانتو یقه برگردان

به جز مواردی که در بالا ذکر شد این مانتوها انواع دیگری نیز دارند مثل:

مانتو سنگ دوزی شده

مانتو های سنگ دوزی ویا مروارید دوزی شده بیشتر مناسب خانم های میانسال است اما امروزه مانتو های مروارید دوزی برای خانم های جوان و یا حتی دختران روی بورس می باشد.

مانتو مجلسی شنل دار

مانتو های شنل دار ترکیبی از شنل و مانتو است که در دو مدل جلو باز و جلو بسته طراحی می شوند که برای درآمدن از سادگی با مروارید و یا سنگ ها و ابزار های دیگر تزیین می شوند.

مانتو مجلسی با گیپور

این مدل مانتو ها که گیپور در آن ها استفاده شده است مناسب مانتو نامزدی ، عقد، مهمانی و جشن های بزرگ است.

مانتو  طرح برجسته

طرح های برجسته بر روی مانتو طرفداران زیادی پیدا کرده است. استفاده از انواع وسایل تزیینی مثل گل، پر، پولک یا شکل پروانه مانتو را به یک مانتو  بسیار شیک و جذاب تبدیل می کند.

مانتو طرح برجسته
مانتو طرح برجسته
مانتو  با بالاتنه کار شده

این مدل از مانتو ها یک ترکیب کلاسیک به وجود می آورد که بسیار خیره کننده است. معمولا بالا تنه این مانتو ها را سنگ دوزی ، مروارید دوزی ، طرح های برجسته کار می کنند که باعث می شود مانتوهای مجلسی جذاب تر برسد.

مانتو کتی 

یکی دیگر از ترندهای بروز مانتو شلوار های کتی هستند .این مدل مانتو ها مناسب طرفداران مانتو کوتاه است که بسیار راحت هستند . این مانتوها حالت رسمی دارند.مانتو کتی با شلوارهای دمپا و راسته به خوبی ست می شوند و میتوان هم با کتونی و هم با کفش های پاشنه بلند ست میشوند. برای مناسبت های مختلف قابل پوشیدن هستند.

مانتو مشکی

داشتن مانتو مجلسی مشکی رنگ از الزامات هر کمد لباس می باشد. چرا که مناسب هر سن و اکثر مراسم ها و مناسبت هاست.همچنین افراد بیشتری مانتو های مشکی مجلسی را میپسندند . آن ها سعی می کنند برای مراسم های خاص و مهم مانتو مجلسی خود را مشکی انتخاب کنند.

مانتو مجلسی
مانتو مشکی مجلسی
مانتو مجلسی عقد

این روزها افراد زیادی ترجیح می دهند مراسم نامزدی و عقد خود را ساده برگزار کنند . اصولا وقتی افراد به مراسم ساده رو می آورند.  آن ها باید لباس خود را متناسب با مراسم خود انتخاب کنند .برای عروس خانم ها مانتوهای عقد محضری بهترین گزینه برای مراسم های عقد ساده است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است.

عروس خانم ها باید نکات زیر را برای مانتو عقد محضری خود در نظر بگیرند:
  • از رنگ های روشن برای مانتو عقد استفاده کنید: در فرهنگ ما ایرانی ها پوشیدن لباس های تیره برای عقد شگون ندارد. هم چنین پوشیدن لباس های روشن برای این مراسم ها هیجان شما را زیاد می کند.
  • مانتو یا لباس پوشیده و بلند بپوشید :  چون این عقد ها در حضور آقایان برگزار می شود بهتر است قد مانتو خود را بلند تر انتخاب کنید.
  • لباسی بخرید که بعدا قابل استفاده باشد: بهتر است برای صرفه جویی در هزینه هایتان در انتخاب مانتو عقد دقت لازم را داشته باشد  تا بتوانید بعدا هم بتوانید آن را بپوشید.
  • لباس یا مانتو را جنس های مجلسی تر و رسمی تر بدوزید. 

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”نکات مهم برای خرید مانتو مجلسی” tab_id=”1593501959935-d3f35ac7-e4dd”][vc_column_text]

نکات زیرا را برای خرید مانتو مجلسی در نظر بگیرید:

۱٫با توجه به رنگ پوستتان مانتو مجلسی خود را انتخاب کنید.

۲٫ چون برای خرید این مانتوها هزینه زیادی باید صرف شود . درنتیجه با در نظر گرفتن نوسانات بازار پوشاک ، این مانتو را برای دوسال خود در نظر بگیرید.

۳٫ مانتویی انتخاب کنید که برای مجالس مختلف مناسب بوده و با رنگ کیف و کفش شما هماهنگی داشته باشد.

۴٫اگر برای خرید مانتو مجلسی بودجه کمی در نظر گرفته اید، به جای این که یک مانتوی شیک لاکچری بگیرید ، حداقل دو مانتوی ارزان قیمت تر خریداری کنید تا تنوع بیشتری در لباس های خود داشته باشید و بتوانید با لباس های گوناگون در محل های مختلف از این لباس ها استفاده کنید.

۵٫ برای خرید مانتو مجلسی حتما با یک طراح یا استایلسیت مشورت کنید تا پولتان هدر نرود.

۶٫ مسلما مانتو هایی که سنگ دوزی های بیشتری روی آن ها کار شده است ، قیمت بالاتری دارند. اگر می خواهید هزینه کمتری بپردازید ، پیشنهاد می کنیم که مانتوی ساده تری را انتخاب کرده و اکسسوری ها و طرح های مورد نظر خود را از طریق خیاط روی مانتوی خود پیاده کنید.

۷٫همیشه ملاک مانتوی خوب مجلسی ، خرید از لوکس ترین و خاص ترین مزون های تهران و مراکز استان ها نیست. آن چه بیش تر مورد بررسی است ، باید مانتو یا لباس خود را بر اساس قد و وزن و میمیک صورت و رنگ آن شرایط مکان و زمانی است.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید


شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: