نحوه آرایش خط چشم

نحوه آرایش خط چشم

آرایش خط چشم

 

 

 

خط  چشم بسیار عالی و همه چیز است. مطمئناً خطوط گرافیکی و رنگ های بد بو یک لحظه مهم دارند. اگر چشمان درشتی دارید ، هرچند كه اعدام حتی كمی چشم ، گربه چشم گربه می تواند یک چالش بزرگ باشد. همه چيز خوب و خوب است و چشمان شما بسته است ، اما ثانيه كه آنها را باز مي كنيد ، آستر (و پلك) شما مي تواند بلع شود و ظاهراً از بين مي رود. خوشبختانه ، چند ترفند های خط چشم وجود دارد که باعث می شود آرایش چشم شما به نظر می رسد شدید و بال شما قوی باشد. از پیش راهنمایی های ما برای چشم های دارای سر خودداری کنید.

 

ترفند چشم شماره یک هود شماره یک: یک خط مقدم انجام دهید 

وقتی شک دارید ، تنگ باشید. قرار دادن خط چشم در امتداد خط شلاق بالا و پایین شما باعث ایجاد تعریف سریع و درام می شود. همچنین اگر نگران تقارن خط چشم هستید ، این یک راه حل بدون استرس است. برای این کار توصیه می کنیم از خط چشم مایع مانند NYX Professional Makeup Epic Ink Liner استفاده کنید .

ترفند چشم Hooded شماره ۲: بال معکوس 

به جای اینکه بال خود را از خط شلاق شروع کرده و راه خود را بالا بکشید ، سعی کنید معکوس انجام دهید. نوک بال خود را از جایی شروع کنید که چشم کاپوت شما شروع شود. بال را به پایین بقیه خط چشم خود با نوازش های کوچک وصل کنید. آستر شما باید در حدود یک چهارم راه به خط شلاق فوقانی برسد. در صورت تلاش برای تقویت لعاب خود برای یک شب بیرون احساس راحتی کنید که بالهای خود را گسترده تر کنید.

ترفند Hooded Eye # 3: کار خود را در آینه انجام دهید 

با داشتن چشمان دارای موی سر ، دشوار است که بتوان چرم طبیعی درب خود را با بسته بودن چشمان خود پیدا کرد. برای اینکه مطمئن شوید خط چشم دوم شما از بین نمی رود ، سر کار خود را در آینه بررسی کنید. بسته به ترجیح خود ، می توانید بالهای خود را نیز با چشمان باز ایجاد کنید.

کلاه چشم شماره ۴ با کلاه: آن را تمیز کنید

مرطوب نگه داشتن دستمال آرایش یا نکات Q مفید است با چشمان دارای موی سر. کمبود فضای درب به این معنی است که شما احتمالاً مستعد ابتلا به خط چشم خود هستید. خوشبختانه ، ضربه تند و سریع یک نوک Q می تواند آستر شما را تیز AF به نظر برساند و هرگونه نقص آرایشی را تمیز کند. (نوک حرفه ای: به عنوان یک احتیاط ، چشم خود را بسته نگه دارید تا آستر خشک شود و فرمول های خشک کردن سریع مانند Maybelline New York Tattoo Studio Shampenable Gel Pencil Longwear Eyeliner را انتخاب کنید .)

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید