نحوه آرایش چشم

نحوه آرایش چشم

نحوه آرایش چشم 

 

 

استفاده از خط چشم می تواند مشکل باشد – یک اشتباه کوچک آرایش چشم شمارا بهم می ریزد. با استفاده از این نکات ضروری با خط چشم ، مشکلات آرایش چشم خود را از بین ببرید.

انواع خط چشم

  • خط چشم مایع: اگر به دنبال دقت هستید ، خط چشم مایع بهترین دوست شما است. می توانید آستر مایع را به شکل بطری پیدا کنید ، که با یک قلم مو فرو رفته خوب استفاده می شود. همچنین می توانید آستر مایع را در یک قلم از نوع نشانگر پیدا کنید.نحوه استفاده: با خط چشم مایع ، گوشه داخلی چشم خود را نازک کنید ، سپس آن را به سمت گوشه بیرونی ضخیم تر کنید. می توانید از وسط چشم یا گوشه داخلی خط چشم خود را شروع کنید و نوک یا برس را تا حد ممکن نزدیک به خط شلاق نگه دارید. برای ایجاد خط های کوچک در طول خط شلاق از نوارهای کوچک بوش استفاده کنید ، سپس آنها را به هم وصل کنید تا شکاف ها را پر کنید. اگر دست شما می لغزد ، نگران نباشید! مقداری از پاک کننده آرایش چشم را روی نوک Q بمالید و محل آن را تمیز کنید.
  • خط چشم ژل: این نوع خط چشم معمولاً در یک گلدان کوچک قرار می گیرد ، با یک برس کوچک برای کاربرد. خط چشم ژل برای ایجاد یک چشم گربه فوق العاده است.نحوه استفاده: یک قلم مو مسطح و زاویه دار را درون ظرف ژل خط چشم فرو کنید. قلم مو را چرخانده تا اطمینان حاصل شود که هر دو طرف محصول روی آنها دارند و کار را در وسط خط شلاق شروع به کار کنید. سپس یک خط از گوشه داخلی چشم خود را به سمت وسط بکشید ، دو خط را به هم وصل کنید.
  • خط چشم مدادی : این به طور معمول بهترین گزینه خط چشم برای مبتدیان است. خط چشم مداد تیز در خط آب شما قابل استفاده است و برای ایجاد یک خط چشم دودی بسیار عالی است.نحوه استفاده: هر بار که از آن استفاده می کنید ، مداد خود را تیز کنید. پس از کشیدن پلک خود ، نقاط کم نور را که از گوشه خارجی پلک فوقانی خود شروع می کنید  بکشید. راه خود را به گوشه داخلی چشم خود بکشید تا یک خط باریک ایجاد کنید ، تا حد ممکن به خط شلاق نزدیک شوید. نقاط را با مداد خود وصل کنید یا از یک برس کوچک سایه برای ترکیب آنها استفاده کنید.

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید